SOMcup ve volejbale

Zveme všechny příznivce volejbalu do Brna na SOM CUP 2023! Jedná se o volejbalový turnaj pořádaný Seniorátním odborem mládeže brněnského seniorátu Českobratrské Církve Evangelické. Letos se potkáme stejně jako minulý rok v tělocvičně na Veterinární univerzitě Brno. Rádi přivítáme týmy i z jiných církví, čímž se snažíme podpořit ekuménu. 🙂

Zároveň se však snažíme, aby byl SOMcup dobrá příležitost si zasportovat a trávit čas s kamarády, není to žádný profesionální turnaj.

Těšit se můžete na:

  • sport
  • známé i neznámé tváře
  • společně strávený čas
  • skvělou atmosféru

Kdy a kde se hraje?

Bude se hrát 16. září 2023 v Brně v tělocvičně na VFU (Palackého třída 1946/1, zastávka Kartouzská).

Začínáme v 10:00, ale očekávat vás budeme už od 9:45. Předpokládaný konec bude v 18 hodin.

Přihlašování

https://forms.gle/9JUzE6QiQ7CbJRHm6

Pokud je to možné, tvořte mezi sebou týmy, pokud ne, nevadí. V každém případě se co nejdříve přihlašte skrze náš online formulář nejpozději do 11. 9. 2023.

Týmy přihlašuje jejich kapitán, jednotlivci se hlásí sami – určitě se k vám někdo najde. Každopádně o sobě dejte vědět! Děkujeme.

Pravidla a vybavení

S sebou si vezměte dres (kreativitě se meze nekladou), obuv do tělocvičny, nějaké občerstvení (na místě bude malý bufet) a startovné 80 Kč. Pokud se budete chtít rozehrávat, vezměte si svůj míč.
Nechoďte když se nebudete cítit dobře, buďte prosím zodpovědní.
Hrát budeme v týmech po 6 hráčích, minimum jsou 2 dívky v poli, počet hráčů na střídání je max. 1 na tým.
Budeme rádi, když přijede co nejvíce týmů a pořádně si zahrajeme. Samozřejmě nikdo není ani zdaleka profík, takže i vy, kdo volejbalem moc nevládnete, neváhejte a přijeďte! Rozšiřujte, prosím, informace o turnaji mezi svými kamarády.

Kontakt

Koordinátoři SOMcupu jsou Ondra Ryšavý (+420 730 675 675) a Matěj Přikryl (+420 605 331 548), pokud budete mít jakékoliv otázky, kontaktujte je. A taky máme fb událost. 🙂

Tak neváhejte a napište si datum do kalendáře a přijďte!