Co je Lesem?

LeSeM = Letní Setkání Mládeže

Možná jsi dříve jezdíval(a) na letní tábor pro děti, avšak roků přibylo a dále už jezdit nemůžeš, ačkoli chceš. Možná nevíš, co s volným časem o prázdninách. Možná chceš mít jinou dovolenou než s tu rodiči. Možná chceš prožít něco nového…

 

LeSeM znamená týden společně s partou mladých lidí, kde můžeš prověřit své schopnosti, vyzkoušet netradiční aktivity, potkat (nejen) nové přátele. Každý den je tu prostor pro uvažování a diskusi nad otázkami, které se týkají hlavního tématu. V alternativních dílnách je příležitost vytvořit si něco pěkného, účelného, případně využít své logické a praktické schopnosti. Nechybí ani velké týmové hry, ani sportování, jako např. volejbal, fotbal, frisbee. A najde se i volný čas pro pokec.

Máš-li čas, neváhej a pojeď strávit poslední dny o prázdninách na Blažkově, mezi mladými křesťany a pohodově nabitým programem! Rozhodně můžeš pozvat i své kamarády.

Fotky z minulých ročníků najdeš i s komentáři apod. na Facebooku, případně v lepší kvalitě zde: 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019-I, 2019-II2020, 2021-I, 2021-II a 2023.

Co říkají sami účastníci?

Q: Proč jsi přijel na LeSeM?

  • Protože tu znám super lidi a je to suprové odreagování. Jsou tu úžasné hry.
  • Páč je to akce na kterou jsem se těšil celej rok.
  • Protože jsem čerstvě po konfirmaci a nemáme ve sboru mládež, tak jsem chtěla poznat nové lidi a dozvědět se něco nového.

Q: Proč bys ostatním LeSeM doporučil/a?

  • Protože je to super, jsou tu jak hry, tak i vážnější témata, přednášky, diskuse, a skvěle strávený čas, dá to člověku hodně 🙂
  • Protože je to úžasná akce, kde člověk pozná spoustu nových lidí.
  • Je to úplně mega moc skvělá akce, a i když jsem spoustu lidí neznala, tak jsem se rychle seznámila a cítila dobře. Je tu super program, fakt úplně mega moc skvělý.

Kdo LeSeM připravuje?

LeSeM pořádá Brněnský SEM (brněnská a horácká mládež). Akci podpořilo MŠMT.

Pro své dotazy a další sdělení použijte některý z následujících kontaktů:

  • e-mail: lesem (zavináč) embs.cz
  • telefon: 606 930 630 (Miki Erdinger)