SOMcup ve volejbale 2021 + grilovačka

Zveme všechny příznivce volejbalu, ale i grilovaček do Brna na SOM CUP 2021! Jedná se o volejbalový turnaj 18. 9. 2021 pořádaný Seniorátním odborem mládeže brněnského seniorátu Českobratrské Církve Evangelické. Letos se potkáme stejně jako minulý rok v tělocvičně na VFU. Přivítáme rádi týmy i z jiných církví, čímž se snažíme podpořit ekuménu. 🙂
Zároveň se však snažíme, aby byl SOMcup dobrá příležitost si zasportovat a trávit čas s kamarády, není to žádný profesionální turnaj.Letos se můžete těšit také i na grilovačku s možným přespáním v Blahoslavově domě. Mohou se tedy přidat i Ti pro které sport není jejich šálek kávy.
Těšit se můžete na:
sport
známé i neznámé tváře
společně strávený čas
skvělou atmosféru
grilovačku!!! *

Kdy a kde se hraje?

Bude se hrát 18. září 2021 v Brně v tělocvičně na VFU (Palackého třída 1946/1, zastávka Kartouzská). Začínáme v 10:00, ale očekávat vás budeme už od 9:45. Předpokládaný konec bude v 18 hodin.

Přihlašování

Pokud je to možné, tvořte mezi sebou týmy, pokud ne, nevadí. V každém případě se co nejdříve přihlašte skrze nášonline formulář nejpozději do 12. 9. Týmy přihlašuje jejich kapitán, jednotlivci se hlásí sami – určitě se k vám někdo najde. Každopádně o sobě dejte vědět! Děkujeme.

Pravidla a vybavení

S sebou si vezměte dres (kreativitě se meze nekladou), obuv do tělocvičny, nějaké občerstvení (na místě bude malý bufet) a startovné 80 Kč. Pokud se budete chtít rozehrávat, vezměte si svůj míč.
Letos vyžadujeme i potvrzení o bezinfekčnosti tzn. buďto dokončené očkování (14 dní po 2. dávce), nebo PCR max 72 hodiny starý, nebo antigen max 48 hodin starý.
Hrát budeme v týmech po 6 hráčích, minimum jsou 2 dívky v poli, počet hráčů na střídání je max. 1 na tým.
Budeme rádi, když přijede co nejvíce týmů a pořádně si zahrajeme. Samozřejmě nikdo není ani zdaleka profík, takže i vy, kdo volejbalem moc nevládnete, neváhejte a přijeďte! Rozšiřujte, prosím, informace o turnaji mezi svými kamarády.

Kontakt

Koordinátoři SOMcupu jsou Ondra Ryšavý (+420 730 675 675) a Kuban Němec (+420 604 472 976), pokud budete mít jakékoliv otázky, kontaktujte je. A taky máme fb událost. 🙂

* Info ke grilovačce

Letos se můžete těšit také i na grilovačku s možným přespáním v Blahoslavově domě. Mohou se tedy přidat i Ti pro které sport není jejich šálek kávy.
Vezměte si s sebou to, co rádi grilujete a co k tomu máte rádi (pečivo, zelenina). A pokud rádi grilujete hermelín, tak vězte, že tu koření, olej i alobal budou. Také tu bude něco k pití, stejně jako kečup, hořčice a tatarka.
Pokud se na grilovačku či přespání chystáte, prosím informujte o této skutečnosti své kapitány týmu, kteří vás budou přihlašovat na turnaj, abychom věděli +- kolik nás bude. Díky za pochopení.

Tak neváhejte a napište si datum do kalendáře a přijďte!