SOMcup ve volejbale 2020

Zveme všechny příznivce volejbalu do Brna na SOM CUP 2020! (volejbalový turnaj pořádaný Seniorátním odborem mládeže brněnského seniorátu Českobratrské Církve Evangelické). Letos se potkáme v tělocvičně na VFU a těšit se můžete, kromě samotného sportu, na známé i neznámé tváře, na společně strávený čas a samozřejmě na skvělou atmosféru.

Letos bychom SOMcup chtěli ekumenický a pozvat týmy i z jiných církví. Snažíme se, aby byl SOMcup dobrá příležitost si zasportovat a trávit čas s kamarády, není to žádný profesionální turnaj.

Kdy a kde se hraje?

Bude se hrát 12. září v Brně v tělocvičně na VFU (Palackého třída 1946/1, zastávka Kartouzská). Začínáme v 10:00, ale očekávat vás budeme už od 9:45. Předpokládaný konec bude v 18 hodin.
Jelikož letos budeme končit dřív, neplánujeme zajišťovat přespávání v Brně.

Přihlašování

Pokud je to možné, tvořte mezi sebou týmy, pokud ne, nevadí. V každém případě se co nejdříve přihlašte skrze náš online formulář nejpozději do 4.9. Týmy přihlašuje jejich kapitán, jednotlivci se hlásí sami – určitě se k vám někdo najde. Každopádně o sobě dejte vědět! Děkujeme.

Pravidla a vybavení

S sebou si vezměte dres (kreativitě se meze nekladou), obuv do tělocvičny, nějaké občerstvení (na místě bude malý bufet) a startovné 80 Kč. Pokud se budete chtít rozehrávat, vezměte si svůj míč
Hrát budeme v týmech po 6 hráčích, minimum jsou 2 dívky v poli, počet hráčů na střídání je max. 1 na tým.

Budeme rádi, když přijede co nejvíce týmů a pořádně si zahrajeme. Samozřejmě nikdo není ani zdaleka profík, takže i vy, kdo volejbalem moc nevládnete, neváhejte a přijeďte! Rozšiřujte, prosím, informace o turnaji mezi svými kamarády.

Kontakt

Koordinátoři SOMcupu jsou David Blažek (+420 732 969 016) a Kuban Němec (+420 604 472 976), pokud budete mít jakékoliv otázky, kontaktujte je. A taky máme fb událost. 🙂