Dnes je sobota, 20.7. 2024 (Ilja)
LeSeM

Tyto stránky jsou zastaralé, prosím přejděte na nové kliknutím SEM.

Přihlašování na LeSeM

Přihlašování na LeSeM je možné do 16. června.
Přihlašování je prodlouženo do 30. června. Budeme rádi, když se přihlásíte co nejdříve. Dalším důvodem pro včasné přihlášení je omezená kapacita akce - ke konci přihlašování už může být plno! Proto neváhej a vyplň naši online přihlášku ještě dnes ;)

Poz

LeSeM je určen především pro lidi ve věku od 14 do 19 let. Uvedený věk není nutnou podmínkou pro přihlášení, ale program je uzpůsoben pro tuto věkovou skupinu.

Cena pobytu je 1600 Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, strava a výdaje spojené s programem. Členové SEMu platí pouze 1500 Kč (členství v SEMu přináší i další výhody, např. levnější Sjezd ...). Pokud na LeSeM jedeš jako další sourozenec z rodiny, máš slevu 100Kč.

Přihlášení musí do 14 dnů po odeslání přihlášky zaplatit zálohu 500Kč na účet 2700382555/2010 (pak s Tebou budeme doopravdy počítat). Jako variabilní symbol prosím, datum tvého přihlášení (ve formátu rrrrmmdd). Při odesílání transakce ještě napiš do pole Zpráva pro příjemce "LESEM - Tve Jmeno". Zbytek poplatku za LeSeM je třeba zaplatit nejpozději do 15. srpna.

Jakékoli dotazy rádi zodpovíme skrze .