Dnes je sobota, 20.7. 2024 (Ilja)
co bude

Tyto stránky jsou zastaralé, prosím přejděte na nové kliknutím SEM.

SOMcup 2018

Zveme všechny příznivce odbíjené do Brna na SOM CUP 2018! Letos se potkáme v Lužáneckém parku a těšit se můžeš, krom samotného sportu, na další známé i neznámé ze seniorátu, na společně strávený čas a samozřejmě na skvělou atmosféru. V Brně pak bude možnost přespat a jít ráno na bohoslužby. A to všechno můžeš zažít i ty, když přijedeš na SOM CUP!

KDE A KDY SE HRAJE?

Bude se hrát v Brně v sobotu 15. 9. 2018 od 14:00 na Lužáneckém hřišti. Předpokládaný závěr je asi v 19 hodin.

PŘIHLAŠOVÁNÍ

Pokud je to možné, tvořte mezi sebou týmy, pokud ne - nevadí. V každém případě se co nejdříve přihlašte skrzevá náš online formulář. Nejpozději do 11.9. Týmy přihlašuje jejich kapitán, jednotlivci se hlásí sami - určitě se k vám někdo najde. K domluvě můžete používat třeba facebookovou událost. :) Každopádně o sobě dejte vědět! Děkujeme.

PRAVIDLA A VYBAVENÍ

S sebou si vezměte dres (kreativitě se meze nekladou), obuv (do tělocvičny a na ven), lehké občerstvení a startovné 50Kč + 20 Kč na jídlo pro ty, kteří by chtěli přespat v Blahoslavově domě.
Hrát budeme v týmech po 6 hráčích, minimum jsou 2 dívky v poli, počet hráčů na střídání je max. 1 na tým.

NEBOJTE SE!

Budeme rádi, když přijede co nejvíce týmů a pořádně si zahrajeme. Samozřejmě nikdo není ani zdaleka profík, takže i vy, kdo volejbalem moc nevládnete, neváhejte a přijeďte! Rozšiřujte, prosím, informace o turnaji mezi svými kamarády.

Těšíme se opět nashledanou
SOM