Dnes je sobota, 20.7. 2024 (Ilja)
co bude

Tyto stránky jsou zastaralé, prosím přejděte na nové kliknutím SEM.

Autobus na sjezd

Co je to sjezd?

Taková školka pro pár set lidí :) Potkáte tam mládežníky ze všech koutů naší církve. Program je plný přednášek, workshopů a kultury. Najde se také čas na popovídání si s kamarády v PUBu, procházku, sdílení a mnoho dalšího. A nedělní bohoslužby na sjezdu jsou opravdu krásný zážitek.

Více o sjezdu se dozvíte na sjezdových stránkách nebo na facebookové události. Hlavně se nezapomeňte přihlásit, nejlépe do 15.9. - sleva na sjezdovém poplatku je fajn.

Kde je Jablonec?

Nad Nisou! A taky docela daleko. Protože cesta hromadnou dopravou by nebyla zrovna nejrychlejší, pojedeme na sjezd společným autobusem. Takže to budeme mít levnější, rychlejší, pohodlnější a zábavnější ;-). Místo v autobuse si můžete rezervovat přes tento formulář do 24. září. Počítat s vámi budeme ale až po uhrazení cestovného.

Cena cesty tam i zpět je 450 Kč. Pokud máte zájem pouze o jednu cestu, budete platit 300 Kč. Přednost mají ti, kteří budou mít zájem o obě dvě cesty. Platba je možná pouze předem na účet 1020568589/6100. Do poznámky pro příjemce napište prosím svoje jméno.

Autobus bude vyjíždět v pátek cca ve 13:30 ze Zvonařky z nástupiště č. 26 - CK Alpina. Z Jablonce budeme odjíždět v neděli ve 13 hodin

Koordinátorem cesty je Jakub Ryšavý (+420 739 712 910), případné dotazy pokládejte jemu.

Váš SOM