Dnes je sobota, 18.8. 2018 (Helena)
co bude

Autobus na sjezd

Co je to sjezd?

Taková školka pro pár set lidí :) Potkáte tam mládežníky ze všech koutů naší církve. Program je plný přednášek, workshopů a kultury. Najde se také čas na popovídání si s kamarády v PUBu, procházku, sdílení a mnoho dalšího. A nedělní bohoslužby na sjezdu jsou opravdu krásný zážitek.

Více o sjezdu se dozvíte na sjezdových stránkách nebo na facebookové události. Hlavně se nezapomeňte přihlásit, nejlépe do 15.9. - sleva na sjezdovém poplatku je fajn.

Kde je Jablonec?

Nad Nisou! A taky docela daleko. Protože cesta hromadnou dopravou by nebyla zrovna nejrychlejší, pojedeme na sjezd společným autobusem. Takže to budeme mít levnější, rychlejší, pohodlnější a zábavnější ;-). Místo v autobuse si můžete rezervovat přes tento formulář do 24. září. Počítat s vámi budeme ale až po uhrazení cestovného.

Cena cesty tam i zpět je 450 Kč. Pokud máte zájem pouze o jednu cestu, budete platit 300 Kč. Přednost mají ti, kteří budou mít zájem o obě dvě cesty. Platba je možná pouze předem na účet 1020568589/6100. Do poznámky pro příjemce napište prosím svoje jméno.

Autobus bude vyjíždět v pátek cca ve 13:30 ze Zvonařky z nástupiště č. 26 - CK Alpina. Z Jablonce budeme odjíždět v neděli ve 13 hodin

Koordinátorem cesty je Jakub Ryšavý (+420 739 712 910), případné dotazy pokládejte jemu.

Váš SOM